E-Bülten
Emlak Kredi Hesaplama
ÇİMENLİ MÜHENDİSLİK  İNŞAAT  GID. SAN.ve TİC. A.Ş. TARİHÇESİ
 

1993 yılında İstanbul’da kurulan firmamız geçen süre içerisinde; Islah edilmiş, edilmemiş dere temizliği ve dere ıslah çalışmaları, arıtma tesisleri, atık su ve yağmursuyu şebeke yapım ve tamirat işleri, köprü menfez inşaatları, fabrika binası inşaatları gibi birçok işin yanında ayrıca; çeşitli büyüklükte özel konut inşaatları da yapmıştır.

Daha sonra 2016 yılında Bursa’ya taşınmış ve unvanını Çimenli Mühendislik A.Ş olarak yenilemiş ve faaliyetlerine Mühendislik, Mimarlık, Proje alanlarını da eklemiştir.

Halen Bursa ilinde bütün alanlarda çalışmalarına devam etmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Gelişime açık, bilgi ve teknolojiye önem veren yönetim anlayışı ile buna bağlı olarak mevcut kadrosunu seçtiği ve bu bakış açısıyla geliştirdiği; gerçekleştirdiği faaliyetlerinden edindiği tecrübelerle sektöründe yenilikçi ve öncü bir firma olmak.  

MİSYONUMUZ

Sektöründe akılcı, yenilikçi ve sorumluluk anlayışı, çevreye duyarlı bir şekilde ilerleyerek bünyesinde bulundurduğu teknik ekip ve paydaşları ile birlikte algılanan kaliteyi en üst seviyede tutarak konforlu ve huzurlu bir yaşam sunabilmek amacı ile etkin bir şekilde faaliyetlerini hayata geçirmektir.